Březen 2010

31.3. 2010 - Konečně sem zase píšu :)

31. března 2010 v 17:59 | _TeWeSSka_ |  My Diary

Ahoj, takže, už dlouho jsem tu zase nebyla, ale teď se vracím :). Mám dobrou náladu, protože jsou od zítřka prázdniny a to znamená, že budu mít na blog čas :). doufám, že se zase u nějakých Sb nekonal zápis a nevymazali si mě xD. A jak se vlastně máte? Já jsem teď měla dva vydařené týdny, ve škole jsem dostávala většinou jedničky (což jsem se sama divila xD)... NAvíc jsem si koupila nového mobila - dotykovou Nokii 5530...Je naprosto úžasná !!! ♥....No...už ani nevím, co povídat xD...Tak já oběhnu Sb a půjdu.... Zatím se mějte krásně... Papa

Vaše _TeWeSSka_

Ps.: Prosím hlásněte tady, je to opravdu moc důležití. Děkuju :-* -   TADY


13.3. 2010 - Těžký den

19. března 2010 v 8:53 | _TeWeSSka_ |  My Diary

No, protože jsem nemocná, tak se musím dneska celý den učit a opisovat sešity. Hrůza :(. Hledala jsem na internetu nějaké novinky nebo nové fotky, ale zatím jsem nic moc nenašla... Takže jenom oběhnu Affs a dneska na blog už se sem asi nevrátím. Budu se učit, učit a učit. Jinak jsem vám chtěla číct, snad všechna má Affs souhlasí s novými pravidly, akorát se tu vyskytli problémy s obíháním 2x týdně. Chápu, že to nemůžete dodržovat pořád, já taky někdy nestíhám obíhat :). Takže mi nevadí, když někdy oběhnete jenom jednou nebo tak :). Myslím, že to by pro dnešek bylo vše. Na jednu stranu jsem ráda, že mě od počítače (sice učení) vytáhne alespoň něco... Co jsem nemocná, sedím pořád jen u počítače a jsem na blogu nebo na Facbooku...Takže dneska si dám pauzu :). Jak se ale znám, moc dlouho mi to nevydrží...Mamka jede dneska rovnou po práci do Chomutova na večeři s kamarádkami, takže budeme s tátou sami doma. Předpokládám, že se nejdřív budu nudit, takže si zapnu Pc, s tátou pak budem hrát Bulánky...A možná si budem číst Zatmění (Táta si ho vůbec nepamatoval, tak chtěl, abych mu ho znova přečetla.)...Ještě že má táta taky Twilight Ságu rád :).
No...Tak to už jsem vám asi řekla vše xD...Mějte se pro dnešek hezky :)

Vaše _TeWeSSka_


PRAVIDLA pro Affs

18. března 2010 v 9:06 | _TeWeSSka_ |  AFFS :-*

Tak, jak už jsem psala do Deníčku, založila jsem pravidla pro affs, které budete muset dodržovat. Nejsou podle mě tak strašná, takže to zvládnete :).

Takže, do komentářů mi prosím všichni napište, jestli s těmi pravidly souhlasíte nebo ne.

Děkuju za pochopení. Mě už opravdu nebavilo, že nějaká Affs se vůbec neozvou...Já už pak vlastně ani nevím, jestli mě jako Aff berou nebo ne... :).


Pravidla
17.3. 2010 - Znuděné telátko

17. března 2010 v 11:34 | _TeWeSSka_ |  My Diary
Ahoj, takže...Dneska se zase nudím...Co mám taky dělat, když jsem opět nemocná :(. Pač jsem se nudila, tak jsem se rozhodla vytvořit pravidla pro moje Affs...Víte co, mě už to nebaví, nějaké moje Affs sem třeba chodí a já o tom ani nevím, protože sem nic nenapíší a nedají o sobě vědět. Nějaká moje Affs vůbec neobíhají atd. ...Když jsem se tak nudila, řekla jsem si, že bych teda mohla udělat nějaké ta pravidla... Zítra tu budete mít článek, kde si je budete moci přečíst a budete mi pod to muset napsat, jestli souhlasíte nebo ne. ....Jinak...Dneska už jsem obíhala, takže to mám odbyté...Jak už jste si asi všimli, blog už se celkem rozjel, přidávám sem různé články, fotky, videa atd. ... :
Také bych chtěla moc poděkovat tomuto blogu : http://collors.blog.cz - protože díky němu se mi rychle zvyšuje návštěvnost. Na její stránce jsem totiž našla odkaz na geniální webovou stránku, kde sbíráte kredity a navštěvujete různé blogy a další lidi navštěvují zase tu vaši stránku. Návštěvnost mi velice stoupla - včera můj blog navštívilo přes 200 lidí :)...Takže opravdu moc děkuju :-*


Odkaz na stránku ----- http://websurf.cz

Tak...To je pro dnešek vše...

Vaše _TeWeSSka_//Foto 07//

17. března 2010 v 11:07 | _TeWeSSka_ |  Ashley Greene : Fotky

Ashley GreeneAshley GreeneAshley GreeneAshley Greene
Chceš být Aff?// Want to be Aff?

17. března 2010 v 10:51 | _TeWeSSka_ |  AFF - Přihláška

Chceš být moje Aff ???

To jsi na správném místě !!!

Ovšem, než se staneš mím Aff, měl(a) by sis přečíst pravidla !!! Jestli s nimi nesouhlasíš, ani mi nemusíš psát o spřátelení !!!

PravidlaSouhlasíš?
Tak vyplň tuto přihlášku !!! :

1. Přezdívka//
2. Blog//
3. O čem máš blog//
4. Souhlasíš s pravidly//MTV interview with “Eclipse” costume designe

16. března 2010 v 18:11 | _TeWeSSka_ |  Eclipse-film-news


Na tomto obrázku si můžeme všimnout, že Bellinu ruku už zdobí zásnubní prsten :).

Eclipse

IS THAT AN ENGAGEMENT RING?
YES! "This is an engagement ring on Bella's finger!" Tish confirmed. "This is something that was made for her by the props department." In other words: she doesn't have a whole lotta info to share on it. So, until we are able to investigate further, we should point out that the ring (at least what we can see of it from our extreme zoom-in) looks like he could be quite similar to the domed oval one authorized by author Stephenie Meyer after the "Eclipse" book came out, which is for sale by Infinite Jewelry Co. Check out a 2009 article from the Salt Lake Tribune for more information on the story behind that ring.
If you're wondering what Kristen and Robert Pattinson are wearing in the above pic, Tish says Kristen is in a cashmere sweater from J Crew and J Brand Jeans. Rob is "probably wearing" a Banana Republic shirt.


16.3. 2010 - Opět doma

16. března 2010 v 14:02 | _TeWeSSka_ |  My Diary

Ach jo, už jsem zase nemocná, takže musím tvrdnout doma. Fakt skvělý :(... Dneska jsem brouzdala po netu a hledala, jak na PhotoShop a PhotoFiltre...Já opravdu nechápu, jak můžete vytvářet tak krásný dessigny v PS...Protože já se v tom vůbec nevyznám. Snažila jsem se najít nějaké návody, jak tam dělat grafiku, ale nic moc jsem bohužel nenašla... Jinak, dneska jsem na blog přidala zase pár novinek ( je strašné něco hledat, protože teď nenalézám nikde žádne drby ani jedlé novinky ) a teď se chystám oběhnout Affs. Moje sb se mohou radovat, protože teď budu pravděpodobně obíhat každý den, protože nemám co na práci, nudím se a učit se do školy rozhodně nehodlám :). Tak se zatím mějte...

Vaše _TeWeSSka_

Vote //01// - 15.3. - 21.3.

16. března 2010 v 14:01 | _TeWeSSka_ |  Song-for-week

//01// Leona Lewis - I see you
//02// Rihanna - Russian Roulette//03// - Jedward feat. Vanilla Ice - Ice Ice Baby