Leden 2010

30.1. 2010 - Velikánská Omluva

30. ledna 2010 v 16:03 | _TeWeSSka_ |  My Diary
Ahoj, takže, chci se vám moc, moc, mocinky omluvit, že jsem tu nebyla, ale byla jsem nemocná, takže jsem se vůbec nedostala na počítač a taky jsem vůbec nestíhala. Teď jsem ale zpět a dokončím rekonstrukci blogu. Dodám sem nějaká novinky a oběhnu AFFS. Jsem moc ráda, že mám na blog alespoň něco málo času :).

For AFFS : Kdo se ještě nezapsal do zápisu SB? Honem se zapište : TADY


Vaše _TeWeSSka_

7.1. 2010 - Velká změna

7. ledna 2010 v 10:35 | _TeWeSSka_ |  My Diary

Ahojky, takže, rozhodla jsem se, že blog stěhovat nebudu, ale za to jsem ho celý předělala... Ještě to není úplně hotové, všechny články nejsou přesunuté, takže tu nic nenajdete :)... Téda, to menu mi dalo pořádnou práci...

Mám tu speciální třídění Affs - SONP, takže SB, nezapomeňte se přihlásit !!! Víte, mám hodně Affs, takže si alespoň trošku zvednu návštěvnost...

Jinak, AFFS, které mě mají pod přezdívkou ŽUŽU, ať se nelekají, protože mám novou přezdívku -_TeWeSSka_ (Takže až budu obíhat, tak se nelekejte, kdo vám píše xD)...

Hlasujte také v anketách O fotku týdne - TU a pro Píseň týdne - TU

Tak to je zatím vše... Zatím se mějte... Pa Pa...

Vaše _TeWeSSka_

//Soutěž č. 01// - SONP (Přihláška)

7. ledna 2010 v 10:07 | _TeWeSSka_ |  Competition
Přihlašte se do Soutěže o Nejlepší Písničku !!!

Říkala jsem si, že už dlouho tu nebyla žádná soutěž, takže bych to měla napravit. Navíc se mi tím zvýší návštěvnost :)

Udělám takové zvláštní třídění Affs, takže všechny moje Sb se sem musí přihlásit !!! Ale samozřejmě kdo není moje Aff a přesto by se chtěl zúčastnit soutěže, také se může přihlásit.

Takže do přihlášky vyplňte :

Přezdívka :
Blog :
Písnička :


Upozornění : Písně se nesmí opakovat !!!


Uzavírám 12. března (premiéra Eclipse traileru) !!!

Teen Idol - Vote for your favourite star !!!

6. ledna 2010 v 18:05 | _TeWeSSka_ |  Unknow : Hlasování
Takže, je tu nová anktea, kde hlasujete pro svého idola... mezi nominovanými je i Kristen Stewart, Robert Pattinson a Taylor Lautner... Zatím vede Robert Pattinson a za ním se drží Jonas Brothers...Billy Burke //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:47 | _TeWeSSka_ |  Billy Burke : Životopis

Billy Burke se narodil a vyrostl v Bellinghamu ve státě Washington. Od mládí se věnoval hudbě. Hrál na kytaru, skládal písně a v devíti letech se začal věnovat zpěvu. V patnácti letech se stal členem kapely. Těch vystřídal postupem času několik a přitom se věnoval studiu dramatu na Western Washington University. Vystupoval v Seattlu v divadle Annex, A.H.A. a na festivale New City.
Ve filmu debutoval v nezávislém snímku Daredreamer v roce 1990 a po té se rozhodl přestěhovat do Los Angeles, aby podpořil svoji kariéru nejen v hraní ale i tu pěveckou.

Dále se objevil ve filmech jako Jane Austen's Mafia!, Marshal Law, Okrsek 49 nebo Chuť lásky se Selmou Blair a Morganem Freemanem. Objevil se také jako host několika televizních seriálů, nejvýznamnějším byla role Garyho Mathesona v seriálu 24. Zatím poslední velká role ho čekala ve filmu (resp. celé sáze) Twilight, kde si zahrál málomluvného otce hlavní hrdinky Belly.

Matt Bushell //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:46 | _TeWeSSka_ |  Matt Bushell : Životopis

Povolání: herec
Datum narození: 8. 01.
1974
Místo narození: Framingham, Massachusetts, USA
Znamení: Kozoroh
Výška: 183 cm

Sarah Clarke //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:45 | _TeWeSSka_ |  Sarah Clarke : Životopis

Sarah Clarke je americká herečka, která se proslavila především v roli Niny Myers v seriálu 24 hodin.
Narodila se v St Louis, Missouri, je dcera Carolyn a Ernesta Clarke.
Sarah studovala na Indiana University, kde studovala umění a italštinu. Později se na universitě stala členkou skupiny Kappa Alpha Theta Sorority.
Poté odjela studovat do Itálie.

Po návratu do USA začala studovat "architektonické fotografie". Získala lekce zdarma oplátkou, že bude fotografovat pro centrum umění. Studovala také na: Circle in the Square Theatre School, Axis Theater Company a The Willow Cabin Theatre Company.
Její herecká kariéra začala rokem 1999. V roce 2000 si zahrála v krátkém filmu Pas de deux, za který získala ocenění na filmovém festivalu Brooklyn.

Clarkeové kariréra jen kvetla s novými menšími rolemi, jako např. ve filmu All About George (2000) a v The Accident (2001), stejně tak v seriálech Ed a Sex ve městě.
V roce 2001 získala roli agentky Niny Myers v seriálu 24 hodin. Hrála celkem v 36 epizodách. Vyhrála cenu Golden Satellite Award za roli "podpůrné" herečky v dramatickém pořadu za tuto roli. Propůjčila také hlas hře 24: The Game.

Hostovala také v seriálu Doktor House v epizodě Control jako workoholik CEO se srdečním selháním.
V roce 2008 si zahrála ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Stephenie Meyerové, jako Renée Dwyer. Ve filmu si zahrála také s Nikki Reed, se kterou spolupracovala na filmu Třináctka.

Gregory Tyree Boyce //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:44 | _TeWeSSka_ |  Gregory Tyree Boyce : Životopis

Povolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 5. 12.
1989
Místo narození: Kalifornie, USA
Znamení: Střelec


Justin Chon //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:43 | _TeWeSSka_ |  Justin Chon : Životopis

Justin Jitae Chon je americký herec korejského původu. Chon začal svou hereckoou kariéru v roce 2005 v show Jack & Bobby and Taki & Luci.

Ke slávě přišel v roce 2006, když si zahrál postavu Petera Wu v Disnney Chanel filmu Wendy Wu: Homecoming Warrior. Hrál i Tonyho Lee v Just Jordan.

V roce 2008 si zahrál ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Etephenie Meyer, Erica Yorkiea.


Michael Welch //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:41 | _TeWeSSka_ |  Michael Welch : Životopis

Michael Alan Welch je americký herec známý hlavně rolí Luka Girardiho ze seriálu Joan z Arkádie a také jako Mike Newton z filmu (série filmů) Stmívání.

Michael se narodil v kalifornském Los Angeles, má sestru Sarah, která pracuje jako optometrička. Svoji hereckou kariéru začal již ve věku 10 let - ve filmu, televizi, na jevišti i v mluveném slově. Je velmi nadaným bubeníkem. V kapele hraje s hercem Joeym Zimmermanem. Jeho nejlepším kamarádem je spoluherec ze seriálu Joan z Arkádie Aaron Himelstein, který zde hraje Friedmana. Ač se znali již několik let před seriálem, až ten je sblížil.
Na kontě má Michael i další role: z roku 1998 je to ve filmu Star Trek: Vzpoura, a hlavě se objevoval v seriálech: Malcolm v nesnázích, Akta X, Sedmé nebe, Odložené případy, Beze stopy, Námořní vyšetřovací služba, Drzá Jordan, The Riches a také Birds of Prey.

Na svém kontě má také CD z roku 2006, na kterém namluvil knihu Flush od Carla Hiaasena. Jedna z jeho nejuznávanějších rolí je mladý kapitán Jack O'Neill z Hvězdné brány (Stargate SG-1) z epizodye "Fragile Balance". V roce 2008 přišla role neznámější - Mike Newton ve Stmívání a Novém měsíci na motivy knih Stephenie Meyersové.

Welch mimo jiné vystupoval i v online virtuální kampani "Aczone: The Musical", která se zabývala zvýšením povědomí mezi teenagery o akné a nových možnostech léčby.

V současnosti natáčí pod režisérem Jasonem Eppersonem psychologický thriller Unrequited, kde hraje hlavní roli.

Christian Serratos //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:40 | _TeWeSSka_ |  Christian Serratos : Životopis

Christian Serratos je americká herečka. Hrála již v Ned's Declassified School Survival Guide postavu Suzie Crabgrass, dále v seriálu Hannah Montana, Zoey 101 a v Sedmém nebi (v episodě Zlomená srdce a sliby).

Je i spoluzakladatelkou Disney Channel Original Movie Cow Belles. Zahrála si také postavu Angely Weber ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Stephenie Meyerové.

Anna Kendrick //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:38 | _TeWeSSka_ |  Anna Kendrick : Životopis

Anna Kendrick je americká herečka. Je známá pro své prominentní role ve filmech Camp (2003) a Rocket Science (2007), v nynější době se proslavila díky roli ve filmu Stmívání.

Anna tvrdí, že ji herectví chytilo již ve věku 10 let, kdy ji rodiče odvezli z rodného Portlandu, Maine, do New Yorku, aby se mohla zúčastnit konkursu. Její první role byla postava Dinah, na Brodwayi ve snímku High Society v srpnu 1998, ve věku 12-ti let. Poté, co se objevovala v řadě dalších divadelních snímcích, včetně muzikálu Malá noční hudba, ještě před tím, než její debut ve filmu Camp, díky kterému byla nominována na Nejlepší "podpůrnou" herečku "Chlotrudis Ocenění". Dostala také cenu "Nezávislého Ducha Award" ve stejné kategorii jako u ocenění "Chlotrudis". Na konci roku 2007 dostala roli Jessicy Stanley ve filmu Stmívání, který byl natočen podle stejnojmenného bestselleru Stephenie Meyer.
Kendricková se chystá na roli v připravovaném filmu Elsewhere (2009).

Anna má staršího bratra, herce Michaela Cooke Kendricka, který se objevil v roce 2000 ve filmu Looking for an Echo.


Rachelle Lefevre //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:37 | _TeWeSSka_ |  Rachelle Lefevre : Životopis

Rachelle Marie Lefevre se narodila 1 února 1979 v Montrealu, Québecu, v Kanadě. Výška: 168cm
Její otec je učitel angličtiny a její matka je psycholog. Oba mluví Anglicky a Francouzsky. Studovala výtvarná umění v Dawson's College, divadlo For Two Summers ve Walnut Hill škole v Natick's, Massachusetts a promovala v Education a Literature v McGills Universite.
Jakmile dokončila školu rozhodovala se mezi dalším studiem, a nebo herectvím. Šla za svým snem. Poprvé dostala roli v roce 1999 ve filmu Legenda Sleepy Hollow jako Katrina Van Tassle. Poté na čtyři roky zmizela lidem z očí a v roce 2003 se objevila, jako Gregoria ve filmu Lásce neutečeš. Hned za dva roky si zahrála ve filmu Pod Hladinou, jako Carlin Leander. A nyní hraje Viktorii v americkém filmu Twilight-Stmívání. Také hrála v americkém seriálu Charmed-Čarodějky, v tomto seriálu si zahrála roli ducha Olivie Callaway.


Cam Cigandet //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:35 | _TeWeSSka_ |  Cam Cigandet : Životopis

Tento americký herec se narodil 16. srpna roku 1982 v americkém Washingtonu. Proslavil se hlavně díky roli Kevina Volchoka ze seriálu The O.C.. Cam Gigandet dále hrál v seriálu The Young, The Restless, Jack a Bobby, filmu Mistaken a nově ve filmu Never Back Down kde hraje boxera a soupeří tam o dívky s jiným začínajícím boxerem (tento film má v Americe premiéru 14.3.2008 a do Evropy přijde jestli bude mít úspěch v americe).Takže zatím můžeme jen doufat a věřit. Cam Gigander miluje sport. A to hlavně basketball, fotbal a karate. Rád také kouká na dobré filmy


Edi Ghategi //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:33 | _TeWeSSka_ |  Edi Ghategi : Životopis

Povolání: Herec
Věk: 30
Datum narození: 10. 03.
1979
Místo narození: Nairobi, Keňa
Znamení: Ryby
Výška: 185 cm


Christopher Heyerdahl //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:31 | _TeWeSSka_ |  Christopher Heyerdahl : Životopis


Povolání: Herec
Datum narození: ------
Místo narození: Britiská Kolumbie, Kanada
Znamení: -----

Jamie Campbell Bower //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:30 | _TeWeSSka_ |  Jamie Campbell Bower : Životopis

Povolání: Herec
Datum narození: 22. 11.
1988
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Štír


Michael Sheen //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:28 | _TeWeSSka_ |  Michael Sheen : Životopis

Povolání: Herec
Datum narození: 5. 02.
1969
Místo narození: Newport, Wales
Znamení: Vodnář
Výška: 175 cmCameron Bright //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:26 | _TeWeSSka_ |  Cameron Bright : Životopis

Povolání: Herec
Datum narození: 26. 01.
1993
Místo narození: Victoria, British Columbia, Kanada
Znamení: Vodná


Dakota Fanning //ŽIVOTOPIS//

6. ledna 2010 v 17:24 | _TeWeSSka_ |  Dakota Fanning : Životopis

Datum narození: 23: února 1994
Místo narození: Conyers, Georgia, USA
Záliby: sbírání panenek
Oblíbené herečky: Hilary Swank a Meryl Streep
Sourozenci: mladší sestra Elle , která je také herečkou
Dakota začala svou hereckou karieru již v pěti letech reklamou na prací prášek. V současnosti je jednou z nejobsazovanějších dětských hereček.
Od té doby si Dakota zahrála například ve filmech Push, Tajný život včel, Šarlotina pavučinka, Snílek, Muž v ohni nebo Válka skřetů.


Dakota Fanning


Zdroj : christianaedwards.pise.cz