Listopad 2009

New Moon v kinech láme rekordy !!!

22. listopadu 2009 v 11:40 | _TeWeSSka_ |  New Moon-film-news
Temný rytíř právě přišel o rekord, dorazila čísla za první premiérový den Twilight Sága : Nový Měsíc. 72,7 milionu dolarů za jeden jediný den ještě nikdy nikdo neutržil, až dosud byl nejlepší Temný rytíř s 67,2 milionu dolarů.
Nový Měsíc tak víc než dvojnásobně překonal premiéru prvního dílu Stmívání, která vydělala svého času 36 milionů za první den promítání. A aby toho nebylo málo, výdělky Nového měsíce za jeden jediný den jsou dokonce vyšší než výdělky Stmívání za celý první víkend. To znamená jediné - fenomén Stmívání teprve dospěl ke svému vrcholu.
V tuhle chvíli má před sebou Nový Měsíc další metu - největší víkendové tržby všech dob. Zatím tuto pozici okupuje Temný rytíř s neuvěřitelnými $158.4 millionu. Mohlo by se zdát, že když za první den udělal Nový měsíc téměř polovinu, nebude to pro něj problém, jenže úspěšný pátek je daný v případě upírské záležitosti návalem nedočkavých fanoušků. I Stmívání mělo nejsilnější pátek a sobota a neděle tak silné nebyly.
O dalším vývoji vás samozřejmě budeme informovat.

Můj názor : Podle mě se to dalo čekat :).... Už se na ten film moooc těšííím :)...A jinak, GRATULUJU xD:-*

Zdroj : www.gorilla.cz


//Foto 02// - Rober a Kristen : Letiště v Londýně

11. listopadu 2009 v 19:40 | _TeWeSSka_ |  Unknow : Fotky
Roberta a Kristen přistihli fotografové na letišti v Londýně... Jak můžete sami vidět, Rob a Kristen se vesele drží za ruce...Já osobně jsem moc ráda, že se konečně dali dohromady, to jim to ale trvalo :) ....Doufám, že jim to dlouho vydrží, podle mě jim to moc sluší :) ....