Srpen 200917. 8. 2009 aneb 1. den Zatmění !!!!

18. srpna 2009 v 11:46 | _TeWeSSka_ |  Eclipse-film-news
AŽ DNES SEM PŘIŠLA NA TO, ŽE VČERA SE MĚLO ÚDAJNĚ ZAČÍT NATÁČET ZATMĚNÍ........JÁ SE NA NĚJ STRAAAŠNĚ TĚŠIM, PAČ POTOM NÁSLEDUJE ROZBŘESK A TEN JÁ MÁM NEJRADŠI :D:D:D


For me //05//

17. srpna 2009 v 23:00 | _TeWeSSka_ |  Unknow : Diplomy
Moooooc děkuju.......!!!!!

free image host

//Foto 01// - Rob+Kristen

17. srpna 2009 v 10:41 | _TeWeSSka_ |  Unknow : Fotkyfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostZdroj : http://my-world-twilight.blog.cz

Zatmění : Další role obsazena !

12. srpna 2009 v 19:25 | _TeWeSSka_ |  Eclipse-film-news
Tentokrát se jedná o Rosaliinina snoubence Royce Kinga II. ( kdo nečetl knihu, nepochopí )Jack Huston

Rachelle Lefevre si nezahraje ve 3. dílu Twilight Ságy !!!

11. srpna 2009 v 16:47 | _TeWeSSka_ |  Eclipse-film-news
Jednou z nejdiskutovanějších událostí letošního Comic-Conu byl sneak peek z Nového měsíce, v němž se Bella projede na motorce a následně se dějí naprosto neuvěřitelné věci. Dole se na něj můžete podívat společně s jedním dalším, a kdo by měl zájem o komentář Kevina Smithe k téhle velké události, nechť zamíří sem. Tvůrci vážně vědí, jak potěšit svou cílovou skupinu, to se musí nechat.
Teď už ale pojďme ke castingové novince, podle níž se k partu v Zatmění (třetí díl ságy) nechala ukecat Bryce Dallas Howard, kterou jste mohli naposledy vidět v Terminator Salvation jako Kate Connor. Nutno říct, že herecky trestuhodně nevyužitou. Bryce se ujme role upírky Victorie, kterou ve Stmívání a v Novém měsíci hraje Rachelle Lefevre.
Ta dá raději přednost dramatu Barney's Version s Dustinem Hoffmanem, které se začíná točit ve stejný den jako "třetí Stmívání" (17.srpna), což je přinejmenším podivné rozhodnutí, za kterým se možná skrývá něco víc. To se ale z oficiálních zdrojů určitě nedozvíme, takže fanynkám nezbývá, než si povzdechnout nad tím, že i je potkala herecká změna za běhu série. Osobně se tomu moc nedivím, v poslední době to není nic neobvyklého (Rachel Dawes v Batmanovi, Jimmy Rhodes v Iron Manovi).


Zdroj : www.gorilla.cz

Twilight sága: Jodelle Ferland v obsazení Zatmění

11. srpna 2009 v 16:44 | _TeWeSSka_ |  Eclipse-film-news
Myslete si o Stmívání, co chcete, ale tahle z červené knihovny vystřižená série je zatraceně silná. Kromě mohutné fanouškovské základny totiž oplývá zřejmě i jakýmsi neidentifikovatelným lákadlem pro nastupující generaci hereček. K stávající Kristen Stewart, v druhém díle hostující Dakotě Fanning a posledně ohlášené Bryce Dallas Howard se přidá "služebně nejmladší" Jodelle Ferland, známá svými excentrickými výstupy v hororovém Silent Hill a dětsky-pitoreskní gilliamovské bizarnosti Krajina přílivu.
Ta si v třetím díle, jenž už od ohlášení Davida Sladea na postu režiséra získává do svého rance samé zajímavé lidi, zahraje čerstvě proměněnou upírku. Trojka s podtitulem Zatměníse začne natáčet během necelých dvou týdnů, do kin vtrhne v červnu příštího roku.


Zdroj : www.gorilla.cz