Únor 2009

//Foto 07//

24. února 2009 v 17:27 | _TeWeSSka_ |  Twilight-film-fotky
Stmívání

Rozhovor z InTouch

21. února 2009 v 15:56 | _TeWeSSka_ |  Robert Pattinson : Rozhovory
Jo a jinak, je t fakt good časák :o)Pronikavý pohled, rozcuchané vlasy, svůdný úsměv......Všude, kde se mladá hvězda objeví, propukne davové šílenství ! Role tajemného upíra Edwarda Cullena udělala Roberta (22) nejobdivovanější mladou hvězdou Hollywoodu a nabídky na natáčení se jen hrnou. "Jetšě nedávno jsem byl bez práce a žil jen ze svých úspor" vzpomíná.

Jaké to je stát se přes noc hvězdou ?
Naprosto šílené. Pořád to nechápu. Moje tělo tu sedí s vámi, ale mozek to ještě nezpracoval. Je to jako sen. Před rokem se mnou žádná holka nechtěla jít ven a teď můžu randit se čtrnáctkami ! ( smích )
Kdy ti poprvé došlo, že "Stmívání" bude takový trhák ?
Krátce před uvedením proběhla k filmu tiskovka. Vyšel jse na podium, a když se na plátně objevilo obrovské logo Stmívání, rozječelo se sedm tisíc holek. A ječely tři čtvrtě hodiny .......
Tvoje fanynky tě naprosto zbožňují....
Fakt mě překvapilo, že je má role tolik nadchla. Upír Edward má dobré vychování a rytířské spůsoby - vůbec nechápu, že dneska mladé holky bere něco takového....
Hrál jsi upíra a fanynky teď po tobě chtějí, abys je pokousal. Jaké to je ?
Vůbec nevědí, co říkají. Kdyby chtěl někdo kousnout mě, asi bych ho praštil. ( smích )
Všichni v tobě vidí upíra Edwarda, ale prozraď nám, kdo jsi ty ?
Jsem mnohem nudnější a ne tak fascinující jako Edward. Rád čtu a mým největším koníčkem je hudba, hraju na kytaru a klávesy. Když zrovna nenatáčím, vystupuju v menších klubech, kde mě nikdo nezná. Taky lyžuju, jezdím na snowbordu a hraju fotbal.
Jak ses na roli připravoval ?
V knize je Edward popsaný jako namakaný svalovec. Strávil jsem proto hodiny a hodiny zvedáním činek v posilovně. A krátce před začátkem natáčení se mě producenti ptali : "Co to děláš? Vypadáš jako mimozemšťan!" Myslel jsem, že vypracovat si trochu tělo je dobrý nápad. Ale asi jsem to přehnal.........
Jako hvězda se musíš dobře prezentovat na veřejnosti. Absolvoval jsi mějaký mediální trénink ?
Ano, filmová společnost mě poslala na školení. Tam mě připravovali i na rozhovory, protože měli strach, že bych mohl říct něco špatně. Ale stačilo pár Interview a už volali mé agentce s tím, že si říkám, co chci. Nerad odpovídám tak, jak se očekává. Kdo by chtěl slyšet stokrát omleté věci? To je nudné.
Tvá kolegyně Kristen Stewart (18) ale nudná určitě není ....
Na začátku jsem si říkal : " Je tak vážná, radši budu taky odměřený". Nejdřív sem s ní skoro vůbec nemluvil. Pak jsme probírali jen náročnější témata jako literaturu a podobně. Brzy se to ale zlomilo, začal jsem se chovat normálně a tak jsme se sblížili.
Sblížili? Prý jsi do ní zamilovaný, a dokonce jsi ji požádal o ruku !
Tak na to si nevzpomínám. Ale možná říká, že jsem něco takového udělal.
Věříš v lásku na první pohled ?
Ano, věřím. Může se klidně stát, že někoho potkáte na ulici a zamilujete se do něj. Často se mi to stává. ( smích )
Vypadá to, že máš rád společnost. Jsi opravdu takový kalič ?
Občas se stane, že jsem třeba týden každou noc venku. To už si i já sám říkám : " Proboha, musím vypadat jako naprostý alkoholik".
Proč jsi teď singl ?
Pořád cestuju, v žádném městě nejsem déle než pár týdnů. Jakmile někam přijedu, už zase skoro odjíždím. I doma v Londýně trávím jen pár dnů v roce. To není ideální situace na budování vztahu.......