Leden 2009

//Foto 05//

30. ledna 2009 v 12:17 | _TeWeSSka_ |  Twilight-film-fotky

Čeho se bojí Robert ?

30. ledna 2009 v 12:12 | _TeWeSSka_ |  Robert Pattinson : Rozhovory

Jo.. tak jo.. přiznávám se.. a nestydím se, že se taky bojím... a to hodně věcí mě úplně děsí. Například mám strach z pavouků (Arachnofobii), z uzavřených prostorů (Klaustrofobii), strach z výšek- závratě, strach ze samoty atd.
BRAVO se Roba zeptalo na otázku čeho se bojí on a tohle přiznal: 'Temnota"! Nemohu usnout bez světla! také nemám rád řízení, dokonce ani jízdu taxíkem."
Tak vidíte.. I ti, kteří se zdají stateční, mají své slabé stránky :D

Robert Pattinson


Dakota Fanning v Novém Měsíci ?

30. ledna 2009 v 12:08 | _TeWeSSka_ |  New Moon-film-news

V půlce ledna se objevily zprávy o tom, že si Vanessa Hudgens zahraje v Novém Měsíci postavu Leah Clearwater, ale vše se nakonec ukázalo jako jedna velká kachna, která akorát znovu vytáhla na světlo světa kauzu s jejími nahými fotkami. Hvězdička Muzikálů ze střední se tedy do vlkodlaka nepřevtělí, nyní se ale rozbíhají jednání o novou upírku.
Summit totiž do Nového Měsíce láká Dakotu Fanning (Muž v ohni, Válka světů), která na propagačním turné k filmu Push potvrdila, že byla oslovena. Samozřejmě z ní vypadlo, že by bylo "hrozně cool, kdyby si v téhle sérii mohla zahrát, protože je její obrovskou fanynkou" (upřímně bych se divil, kdyby ty knihy vůbec četla...) a z řeči těla se prý dalo vyčíst, že by ráda řekla víc, ale nesmí. Podle zvěstí by si měla zahrát italskou upírku Jane, která je členkou italských Volturi - nejnebezpečnější skupiny krvežíznivých zabijáků.
Jak se zdá, v Summitu už vzdali veškeré castingy a prostě nabízejí role v Novém měsící slavným dětským hercům, bez ohledu na to, že si je nikdo jako drsné zabijáky nedovede představit. Čas je ale tlačí, protože listopadové premiéra je vpravdě šibeniční datum, takže tyhle kroky docela chápu. Bojím se však, aby se nakonec v sequelu Stmívání nesešlo až moc známých tváří, protože jestli na mě v přítmí kinosálu bafne vlkodlak v podáníSpencera Breslina, ponesou mě z filmu ven nohama napřed.

Figurka Robert Pattinsona

30. ledna 2009 v 12:05 | _TeWeSSka_ |  Robert Pattinson : Novinky

Upřímě řečeno....chudák.......


Nový Měsíc a Vanessa Hudgens jako vlkodak ?

30. ledna 2009 v 12:04 | _TeWeSSka_ |  New Moon-film-news

Je veřejným tajemstvím, že se na nás v pokračování Stmívání vrhnou vlkodlaci, ale doteď jsem tak nějak čekal, že jejich role dostanou strašidelně vypadající teenageři (cokoliv to znamená). Jenže Taylor Lautner se do role Jacoba nakonec vrátí a druhé postavy s půlnočními stravovacími návyky se zřejmě chopí medová tvářička Vanessa Hudgens, kterou možná znáte jako Gabriellu z Muzikálů ze střední. Vanessa by si měla zahrát Leah Clearwater, což je v Novém měsíci edna z nových postav a její vystupování na plátně bude obnášet nějakou tu romantiku a zřejmě i pár divokých proměn (čtenářky knihy nechť to upřesní v diskuzi, střílím napůl od boku). Zvládne tuhle roli dívčina, které jde jen zpívání a culení se?

Vanessa Hudgens

//Foto 01//

26. ledna 2009 v 16:37 | _TeWeSSka_ |  Robert Pattinson : Fotky

Robert Pattinson

//Foto 04//

15. ledna 2009 v 11:09 | _TeWeSSka_ |  Twilight-film-fotky
Stmívání

//Foto 03//

15. ledna 2009 v 11:08 | _TeWeSSka_ |  Twilight-film-fotky
Stmívání


Rozhovor s režisérkou Stmívání - Catherine Hardwicke

14. ledna 2009 v 18:55 | _TeWeSSka_ |  Twilight-film-news

Opsáno z BRAVA :


Co nám prozradila Catherine Hardwicke, režisérka nejnovějšího upírského trháku, která má na triku takové super pecky, jako byly třeba Legendy z Dogtownu nebo film Třinácka ?


BRAVO : Jak jste vybírali hlavní postavy filmu, Edwarda a Bellu ?

Catherine : Potřebovali jsme herce, kteří vypadají jako sedmnáctiletí a mají světlou pleť, takže to hned zmenšilo výběr. Viděla jsem předtím Kristen Stewart ve filmu Návrat do Divočiny. Měla v sobě všechno, co jsem si pro roli Belly přála. Vypadá zranitelně, dokáže se trápit i radovat. S Robertem Pattinsonem to bylo podobné. V knize je popisován jako krásný a perfektní kluk a tím on je. Udělali jsme s ním a s Kristen kamerové zkoušky a zjistili, že mezi nimi funguje dokonalá vzájemná chemie, díky které lehce uvěříte jejich hluboké lásce. Zkrátka byli ze všech talentů, které jsme zkoušeli, tím nejdokonalejším párem !!!!!


BRAVO : Proč vlastně lidi tolik milují upíry ?

Catherine : Zombie a mumie jsou ošklivé, ale vampíři jsou svůdní, vábní. Jsou mezi námi tisíce let a přežívají díky našim představám a odvěké touze po nesmrtelnosti.


Bravo : Pravda ! :o) Kterou ze scén bylo nejzajímavější točit ?

Catherine : Možná scénu, ve které století vampíři hrají baseball v retro dresech. Hrají co možná nejtvrději se superrychlým odpalováním míčků tak, jak bychom my, lidé, nikdy nedokázali. A to všechno doprovází song. Připadalo mi to hrozně vtipné :o) !


Bravo : A nejnáročnější scéna ?

Catherine : Film jsme natáčeli na severu pacifického pobřeží, kde je skoro po celý rok zataženo. Jenomže jsme nepočítali s tím, že bude každý den pršet. A nejen to. Padal na nás sníh, kroupy, byli jsme zaplaveni vodou a probíjeli se bahnem. Ale dokázali jsme to ! Museli jsme si vždycky dopředu připravit více různých scén a filmovat je na přeskáčku podle počasí. Všichni museli být pořád připraveni na možnost točit nejméně pět scén ! Pro mozek to byla dost velká zabíračka.


Bravo : Co jste si z příběhu Stmívání odnesla vy ?


Catherine : Všichni lidé touží po lásce a perfektním souznění duší. Neměli by v to nikdy přestat věřit : Stejně jako já ......